Farklı Şehirlerde Katılım Gösterdiğimiz Seminer, Çalıştay ve Toplantılar


(AİLE AKADEMİSİ/11 Mart 2016)- Aile Akademisi Derneği Başkanı Mücahit Gültekin İstanbul, Sakarya, Konya, Gebze, Manisa, Malatya ve Afyon'da çeşitli konularda seminer ve çalıştaylara katıldı.

Katılım gösterilen seminer, toplantı ve çalıştay programları şu şekildedir: 

17-18 Ekim tarihinde İDSB'nin (İslam Dünyası Sivil Toplum Örgütleri Birliği) öncülüğünde gerçekleştirilen Uluslararası Aile Enstitüsü Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı. 

14 Aralık'ta Sakarya Üniversitesi Ortak Akıl Toplulupu'nun organize ettiği "Popüler Kültür ve Dünyevileşmenin Psikolojisi" konulu seminer.

19 Aralıkta İstanbul'da Gökkuşağı Kadın Platformu'nun kadın ve aile alanında çalışan STK temsilcilerine dönük hazırladığı "Uluslararası Sözleşmelerde Kadın ve Aile" konulu seminer.

24-25 Ocak tarhilerinde Konya'da Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın organize ettiği "Gençlik, Değerler ve Şiddet" konulu çalıştay.

7 Şubat tarihinde İnsan ve Medeniyet Hareketi Hanımlar 2. Çalıştayında ""Uluslararası Sözleşmelerde Kadın ve Aile" konulu seminer.

14 Şubat tarihinde Manisa'da İLEM'in (İlmi Etüdler Merkezi) organize ettiği gençlik kampında "Bilimde Algı Yönetimi ve Manipülasyon" konulu seminer.

26 Şubat tarihinde Malatya'da BİLSAM'ın (Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi) düzenlediği programda "Kadına Şiddet Bağlamında Türkiye'de Aile Politikaları" konulu seminer.

7 Mart tarihinde Afyon İslami İlimler Fakültesi Ebrar Öğrenci Topluluğu'nun organize ettiği programda "28 Şubat Bitti mi: Nimetle İmtihan ve Dünyevileşme" konulu seminer.

www.aileakademisi.org

 

seminerler.jpg

Bu site’de yer alan bilgiler kaynak gösterilerek kullanılabilir. 
Eposta: info@aileakademisi.org  
Aile Akademisi© 2011
Tasarım:Baydar Bilişim