Koç’un çocukları sapkınlığa teşvik eden kitabı halen piyasada!


5b6d82e667b0a91e1429153e.jpg

Koç Holding’e bağlı Yapı Kredi Yayınları  tarafından  yayınlanan ve 2017 yılından beri küçük çocuklara okutulmak için çok ucuz bir fiyata satılan, “Kız Çocuk Hakları ve Erkek Çocuk Hakları,Anne Hakları Bildirgesi, Baba Hakları Bildirgesi” adlı sözde çocuk kitapları, küçük dimağları zehirliyor. Uluslararası Af Örgütü tarafından kabul gördüğü söylenen bu kitaplar kız ve erkek çocuklarını eşcinsel sapkınlığa özendiriyor. 

 Kitaplarda, alenen eşcinsellik, biseksüellik propagandası yapılıyor. Kitapların içerisinde, “Her erkek ve kız çocuğunun istediğini sevme hakkı vardır” denilerek, erkek çocukların da kız çocukları gibi oyuncak bebeklerle oynama, pembe renk giyme ve benzeri özgürlükleri olduğu belirtiliyor. Kitabın resimlerinde ise küçük kız ve erkek çocuklarının öpüştüğü, birbirleri ile sevgili oldukları, ilanı aşk ettikleri resimler ön plana çıkıyor.

“Anne Hakları Bildirgesi” ve “Baba Hakları Bildirgesi” adlı kitaplarında, “Kimle isterlerse onunla, diledikleri gibi yaşama ve diledikleri gibi çocuk sahibi olma hakkı vardır” ifadeleriyle, nikahsız ve gayrı meşru ilişki bir hak olarak gösteriliyor. Ahlaksız kitapların küçük yaştaki çocuklara yönelik olarak yayınlanması ise Müslüman Türk toplumunun aile yapısını bozmaya yönelik bir girişim olarak değerlendiriliyor.

 Yeniakit.com.tr’ye konuşan Türkiye Aile Meclisi Sözcüsü Adem Çevik, yayınevleri tarafından basılan kitapların denetimini yapan Kültür ve Turizm Bakanlığına seslenerek, “Toplum yapımızı çökerten, ahlak ve maneviyat düşmanı bu tür kitapların yayınına nasıl müsade ediliyor. Bu kitaplar denetimden geçmeden mi yayınlanıyor. Burada ciddi bir sorun var. Pedofili içerikli bir kitabın basımına kim izin veriyor. Eşcinsellik reklamı yapılan kitaplara nasıl izin verilebiliyor. Bakanlıktan bunun cevabını bekliyoruz ve bu tür kitapların sıkı denetimden geçirilmesini talep ediyoruz.” dedi.
 
Kaynak

Yorumlar

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.

Bu site’de yer alan bilgiler kaynak gösterilerek kullanılabilir. 
Eposta: info@aileakademisi.org  
Aile Akademisi© 2011
Tasarım:Baydar Bilişim