Eğitim materyalleri

 • Anne-Baba Ve Eğitimciler İçin Temiz Kitap Arşivi Sitemizde!

  Anne-Baba Ve Eğitimciler İçin Temiz Kitap Arşivi Sitemizde!

  Aile Akademisi Derneği olarak hem çocuklarımızın hem de  anne- baba ve eğitimcilerimizin faydalanması adına yaptığımız  temiz kitaplar çalışmasını tek bir dosya haline getirdik. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.


 • Aile ve Çocuk Eğitimi: 10 Kitabın Tanıtım ve Tahlili

  Aile ve Çocuk Eğitimi: 10 Kitabın Tanıtım ve Tahlili

  Aile Akademisi Derneği Yönetim Kurulu üyesi Fatma Gültekin okumuş olduğu kitaplardan derlediği seçkiyi tanıtmaya devam ediyor. Bu sefer 10 kitabın tanıtımına yapan Gültekin, hem Doğu’dan hem Batı’dan, hem yurt içi hem yurt dışından yazarlardan derlediği kitapların kısa bir analizini de yapıyor. Aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz. 


 • Çocuk Eğitimine İlişkin 15 Kitabın Kısa Tanıtımı

  Çocuk Eğitimine İlişkin 15 Kitabın Kısa Tanıtımı

  Derneğimizin yönetim kurulu üyesi Fatma Gültekin çocuk eğitimine ilişkin okumuş olduğu kitaplardan 15 tanesinin kısa tanıtımlarını sizler için hazırladı. Gerçekte 15 kitaplık bir liste hazırlamak amacındaydı ama kitapların aynı zamanda bir kaç cümleyle de olsa tanıtımlarını yapmanın, anne-baba ve eğitimciler için daha aydınlatıcı olacağını düşünmüş. Böylelikle 15 kitabın tanıtımlarının yer aldığı küçük bir kitapçık ortaya […]


 • Bilişsel Gelişim Eğitim Materyali

  Aile Akademisi, anne-babaların evde çocuklarıyla uygulayabilecekleri 200?den fazla etkinliği bir araya getirerek onları gelişim alanlarına göre sınıflandırdı. Böylelikle 4 farklı kitabı(Bilişsel gelişim etkinlikleri, dil gelişimi etkinlikleri, psikomotor gelişim etkinlikleri, sosyal duygusal gelişim etkinlikleri) siz anne-babaların hizmetine sunuyor.


 • Psikomotor Gelişim Eğitim Materyali

  Psikomotor Gelişim Eğitim Materyaline aşağıda bulabilirsiniz.


 • Dil Alanı Eğitim Materyali

  Dil Alanı Eğitim Materyaline aşağıdan ulaşabilirsiniz.


 • Sosyal-Duygusal Alan Eğitim Materyali

  Sosyal-Duygusal Alan Eğitim Materyali